Obóz narciarski - wyjazd
   
Obóz Narciarski ,obóz snowboardowy
   Termin 27.01-03.02.2018

Obóz Narciarski  z rodzicami" to impreza przeznaczona dla dzieci, które z racji młodego wieku lub innych względów nie mogą wyjechać na ferie samodzielnie, lub pragną je spędzić wraz z rodzicami. Łączy w sobie zalety typowych rodzinnych wczasów oraz obozu z bogatym programem zajęć dla dzieci. Rodzice, w zależności od chęci i potrzeb albo spędzają czas samodzielnie, albo przekazują dziecko pod opiekę wychowawców obozowych. Świadczenia dla rodziców ograniczone są do zakwaterowania i wyżywienia, wg zasad i w porach realizowanych przez obóz narciarski.

 

cena 1450,00 zł (to całkowity koszt obozu narciarskiego)

 

Obóz narciarski,obóz snowboardowy,obóz narciarski, obóz snowboardowy

Program wyjazdu:

 Obóz narciarski to nauka i doskonalenie umiejętności narciarskich snowboardowych w grupach dopasowanych do poziomu zaawansowania, prowadzonych przez instruktorów narciarstwa. Gry i zabawy ruchowe, konkursy zawody narciarskie,zwiedzanie zamku, zabawy na śniegu lepienie bałwana. Wieczory spędzamy na ciekawych grach i zabawach sportowych, zajęcia plastyczne wieczór aktorski i góralskie ognisko z kiełbaskami.

Na obozie narciarskim korzystamy z całodziennego wyżywienia i zakwaterowania, opłacone są wyciągi narciarskie dojazd i powrót zapewniona jest opieka naszych trenerów, instruktorów i opiekunów


Półkolonie żeglarskie


Obozy żeglarskie

Treningi żeglarskie 

Przedszkole żeglarskie

Obozy narciarskie