Klub powstał w sierpniu 2007 roku. Klub tworzą uczniowie gdyńskich szkół, rodzice i sympatycy żeglarstwa. Realizujemy żeglarski program edukacyjny. Wychowanie poprzez sport i żeglarstwo. Honorowym patronem UKS Gdyńskiej Akademii Żeglarstwa jest Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek. Celem żeglarskiego programu edukacyjnego jest pokazanie młodzieży innych możliwości spędzania wolnego czasu. Propagowanie wśród dzieci i młodzieży żeglarstwa i zdrowego stylu życia. Poprzez szkolenie żeglarskie pobudzać intelekt, pozwolić praktycznie zastosować wiedzę zdobytą w szkole. Nauka poprzez ruch i zabawę. Stałe podwyższanie swoich umiejętnosci i zadowolenie z uprawiania tak wspaniałej dyscypliny sportu jakim jest żeglarstwo.

Żeby zacząć przygodę w Gdyńskiej Akademii Żeglarstwa należy zgłosić się do nas ,najlepiej skontaktować się                         telefonicznie 502 582450 lub napisać mail na gazlist.pl.
Żeglarstwo to doskonały sport dla dzieci to wychowanie poprzez sport i zabawę. Stosujemy najnowsze metody nauczania żeglarstwa. Tu rozpoczynało naukę żeglarstwa wielu Mistrzów Europy, Świata i olimpijczyków w wieku 3 lat.
 

Skład zarządu

Prezes - Ewa Czentorycka
wiceprezes - Joanna Jankowska
sekretarz - Jacek Kondlewski

 Wpis do księgi ewidencji uczniowskich klubów sportowych pod numerem 2/2007

Półkolonie żeglarskie


Obozy żeglarskie

Treningi żeglarskie 

 

Przedszkole żeglarskie

Obozy narciarskie

 Zimą latamy na Bojerach

   Rejs Generałem Zaruskim

 

  

                      Półkolonie