Dla młodzieży

 

Młodzież w klubie może realizować swoje żeglarskie marzenia. Można kontynuować szkolenie sportowew olimijskiej klasie 470 , uczestniczyć w szkoleniu żeglarskim na katamaranach lub zdobywać uprawnienia żeglarskie na kursach organizowanych przez nasz klub.

Zapraszamy dziewczeta i chłopców do szkolenia regatowego  w klasie 470 - najpiękniejszej klasie olimpijskiej  . Jeżeli skończyłes żeglować na Optymiście to zapraszamy na treningi  w naszym klubie w któwrym  odbywa się szkolenie regatowe w klasie olimpijskej 470.

  

 

 

Szkolenie w Klasie Laser odbywa sie zgodnie z indywidualnym planem zawodnika. W programie: taktyka i strategia regatowa, meteorologia, przepisy regatowe, technika żeglowania i trym sprzętu, indywidualny plan poprawy kondycji fizycznej.

 

Nauka żeglowania na katamaranach.

Każdy może spróbować nauczyć się żeglować na szybkim katamaranie. Kursanci uczą się zasad bezpieczeństwa, wykonywania zadań sternika i załoganta, prawidłowego ustawienia żagli, zwrotów przez sztag i przez rufę, balastowania i trapezowania oraz właściwego postępowania ze sprzętem.
Stabilna konstrukcja katamaranu pozwala na regulowanie trudności i tempa zdobywania umiejętności. Kontakt z morzem w połączeniu z radością prowadzenia łódki to gwarancją wyjątkowych przeżyć. Żegluga na jachtach dwukadłubowych jest bardzo ekscytująca ze względu na technikę prowadzenia łódki i jej prędkość. Zajęcia odbywają się w Gdańsku Górkach Zach. pod okiem doświadczonych trenerów i instruktorów żeglarstwa.

 

 


Kursy na uprawnienia żeglarskie
Podczas organizacji kursów na uprawnienia żeglarskie współpracujemy z Licencjonowaną Szkołą Żeglarstwa "JUNGA"

 

 

Kursy na uprawnienia motorowodne organizujemy we współpracy z  dla naszych  członków i rodziców. Wszystkich serdecznie zapraszamy 

 

Półkolonie żeglarskie


Obozy żeglarskie

Treningi żeglarskie 

Przedszkole żeglarskie

Obozy narciarskie

 Zimą latamy na Bojerach

   Rejs Generałem Zaruskim